Aliexpress

Aliexpress kod rabatowy

4 aktualne oferty maja 2016 25 zł średnia ościędność
  4/5 - 627 głosów

Komentarze do kodów rabatowych Aliexpress (4)

Oliwia

Aliexpress to fajny sklep, który ma do zaoferowania naprawdę wiele interesujących produktów. Przede wszystkim dobre ceny, a do tego rzeczywiście szeroki wybór to zalety sklepu. Zachęcam do wybrania tej oferty.

Piotr

Wiele fajnych produktów, dobre ceny, ale różnie bywa z jakością, dlatego zawsze warto sprawdzić czy konkretne produkty będą w stanie spełnić nasze oczekiwania. Ogólnie jednak sam zamysł tego sklepu można powiedzieć, że na plus.

Andrzej

Fajna oferta sklepu prosto z Chin. Atrakcyjne ceny, ale chyba najlepsze dla kupujących będzie to, że w ofercie znajduje się tak wiele różnorakich produktów. Z tego powodu rzeczywiście warto tam zajrzeć.

Marek

Zakupy prosto z Chin, tak można powiedzieć o tym sklepie. Co do produktów to są one naprawdę zróżnicowane i podobnie, gdy chodzi o jakość. Od nas zależy czy chcemy sięgnąć ale na pewno warto tam zajrzeć.

Imie
Wprowadź swoje imie
E-mail
Wprowadź swój e-mail
Komentarz
Wprowadź swój komentarz

Czas na wielkie chińskie zakupy na Aliexpress

Czy słyszałeś już o jednej z największych platform sprzedażowych w Internecie, gdzie można kupić absolutnie wszystko i to w bardzo atrakcyjnych cenach? Czy wiesz, że można znaleźć tam naprawdę bardzo dobrej jakości towary, a prawa konsumentów i kupujących są bardzo mocno i restrykcyjnie przestrzegane i egzekwowane? Ta platforma to Aliexpress – prawdziwa kopalnia ubrań, butów, elektroniki, wszelkiego rodzaju akcesoriów, mebli – dosłownie wszystkiego, co jest nam do życia i funkcjonowania potrzebne.

Trochę historii Aliexpress

Aliexpress powstała w 2010 roku jako składowa wielkiej grupy handlowej – Alibaba i działa na zasadzie B2C – Business to Customer. Platforma zrzesza chińskich producentów rzeczy wszelkiej maści, którzy mogą zamieszać tam swoje produkty i oferować je do sprzedaży klientom na całym świecie. Walutą w jakiej dokonuje się zakupów jest dolar amerykański, a wszelkie zakupione towary najczęściej przesyłane są pocztą chińską – wtedy na ogół wysyłka odbywa się bezpłatnie. Tym, o czym na pewno należy pamiętać kupując na Aliexpress, to fakt, że dosłownie wszystko co tam znajdziemy jest produkcji chińskiej – warto więc korzystać z fantastycznych cen, które z racji tego są oferowane. Można zaufać tej jakości, o czym każdy może się przekonać czytając opinie byłych klientów o zakupionym towarze. W ten sposób zakupy na pewno będą udane i bardzo satysfakcjonujące.

aliexpress

Jak tanio kupować na Aliexpress?

Generalnie Aliexpress uchodzi za platformę, na której wszystko można kupić w naprawdę bardzo atrakcyjnych cenach. Ale kto powiedział ,że nie może być jeszcze taniej? Otóż może, a wszystko dzięki temu, że można wykorzystać tam bardzo atrakcyjne kupony rabatowe Aliexpress. Kupując razem z nimi można kupić jeszcze więcej produktów w bardzo atrakcyjnej cenie. Bony rabatowe Aliexpress można zdobyć na wiele sposobów, wystarczy tylko dobrze poszukać. Proponuje je wiele stron internetowych z kuponami – na pewno któryś z Twoich znajomych podpowie Ci jak dobrze ich poszukać.

Jak robić zakupy na Aliexpress wykorzystując kody rabatowe?

Aby przybliżyć nieco specyfikę kupowania na Aliexpress wykorzystując przy tym kody rabatowe Aliexpress opiszemy pokrótce cały proces kupowania na tej chińskiej platformie sprzedażowej. Krok pierwszy, to wejście na stronę internetową Aliexpress. Wybieramy język polski jako ten, którym chcemy dokonywać wyboru i dokonywać zakupów. No i zaczynamy. Po lewej stronie ekranu na stronie głównej wyświetlają się kategorie produktów, jakie można kupić. Wybieramy tę, która nas interesuje i przeglądamy tysiące proponowanych produktów. Jeśli znajdziemy coś, co nam odpowiada, wchodzimy na stronę produktu i dowiadujemy się o nim więcej, czytamy opisy, oglądamy zdjęcia i co najważniejsze – czytamy opinie – zarówno o produkcie jak i o sprzedawcy – zwłaszcza wtedy, kiedy właściwie jesteśmy zdecydowani na zakup. Z tych opinii można wywnioskować bardzo wiele – na przykład czy warto inwestować pieniądze w dany produkt czy też producent i sprzedawca jest uczciwy. Jeśli wszystko jest w porządku dokonujemy transakcji pamiętając oczywiście o tym, że mamy kody rabatowe do Aliexpress. Te kody wykorzystujemy przy dokonywaniu płatności. Zazwyczaj powinno pojawić się pytanie o to czy posiadamy kupony promocyjne Aliexpress. Po kliknięciu „tak”, należy przepisać w Aliexpress kod rabatowy w odpowiednie pole. Po zaakceptowaniu kodu, kwota za zakupy zostanie pomniejszona o odpowiedni procent.

Kiedy dojdą zakupy?

Kupowanie przez Internet wykorzystując przy tym promocje Aliexpress, to naprawdę bardzo fajna opcja, która – można powiedzieć – wciąga. Można się od tego naprawdę uzależnić. Jak pokazują badania, w Polsce korzysta z tej opcji już blisko 16% z nas. Kupując na Aliexpress trzeba jednak uzbroić się w cierpliwość w oczekiwaniu na zakupy. Decydując się na przesłanie towaru pocztą chińską, zakupiony towar otrzymamy po około trzech tygodniach od momentu zakupu. Plus jest jednak taki, że dzięki paru mykom wykorzystywanym przez sprzedawców, za przesyłkę nic nie zapłacimy. Co lepsze, sprzedawca nie otrzyma naszych pieniędzy jeśli nie potwierdzimy otrzymania zakupów. Na pierwszym miejscu jest więc klient. W razie jakichkolwiek problemów, można otworzyć spór, który zawsze będzie rozstrzygnięty na korzyść kupującego.

aliexpress_5

Czy to bezpieczne?

Kupowanie przez Internet jest bezpieczne, na Aliexpress również. Należy być jednak uważnym. Należy czytać opinie, opisy – dosłownie wszystko. Posiadając kupony rabatowe trzeba pamiętać o tym na co one obowiązują i w jakim terminie. Wszystkie kody rabatowe Aliexpress i nie tylko te mają swoje regulaminy promocji. Aby się nie rozczarować, należy sprawdzić czy posiadane przez nas kupony zniżkowe Aliexpress są ważne i czy możemy z nich skorzystać. To nie zajmie zbyt wiele czasu, a za to unikniemy rozczarowań.

Cookies pomagają nam dostarczać nasze usługi. Korzystając z naszych usług, wyrażasz zgodę na wykorzystanie plików cookies dowiedz się więcej